facebook icon polimebel
O czym należy pamiętać przed remontem kuchni?
A więc zdecydowałeś się na remont kuchni. I co teraz? Nie wiesz od czego zacząć? Przygoda z remontem kuchni, zaczyna się zazwyczaj na dwa sposoby. Pierwszy to rozpoczęcie poszukiwań sprzętu czyli lodówki, kuchenki, zmywarki etc. Drugi to kolekcjonowanie inspirujących zdjęć, na podstawie których będziesz mógł wyrobić sobie obraz naszej przyszłej kuchni.
Pokój dzienny. Na co zwracać uwagę podczas planowania wystroju?
Pokój dzienny to miejsce, w którym pochłaniamy się rodzinnej rozrywce, przyjmujemy gości a czasem odpoczywamy. Jak zagospodarować tę część domostwa tak aby spełniała swoje przeznaczenie? Na co zwracać uwagę w chwili gdy zaczynamy planować zagospodarowanie pokoju dziennego?
Konkurs rozstrzygnięty!

Konkurs rozstrzygnięty!

  Konkursy      0 Comments      views (1268)
Rozstrzygnięcie konkursu "Skąd te meble". Jeszcze w listopadzie ogłosiliśmy konkurs, w którym poprosiliśmy Was o odpowiedź na pytanie na pytanie "Czym kierujesz się przy wyborze mebli?"
Bieg nocny z Polimeblem

Bieg nocny z Polimeblem

  Newsy      0 Comments      views (576)
Miło nam poinformować, że nasz sklep "Polimebel Outlet Meblowy" znalazł się na trasie XXXV biegu nocnego organizowanego przez instruktorów Hufca Poznań "Siódemka". Bieg odbył się w nocy z 8 na 9 listopada. Znaleźć nas można było na Trasie Starszoharcerskiej.
Showing 1 to 4 of 5 (1 Pages)
  • 1
  • 2